Zemsta, miłość i mafia

Obiecaj że wrócisz

Miłość ma różne oblicza – wszyscy doskonale o tym wiedzą. Zemsta czasem powoduje, że człowiek zapomina o tym, co w życiu najważniejsze. Mafia – chyba nikt w życiu rzeczywistym z własnej woli nie chciałby trafić do takiego świata. Kiedy te wszystkie trzy elementy połączy się w jednej książce, to będziemy mieli do czynienia z naprawdę wspaniałym dziełem literackim, które podbije serca wielu czytelników. Wśród takich książek, które łączą w sobie te trzy elementy jest “Obiecaj, że wrócisz” Beaty Majewskiej (https://www.taniaksiazka.pl/obiecaj-ze-wrocisz-beata-majewska-p-1479614.html).

“Zapomnij, że istniałem”

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał do czynienia z książkami Beaty Majewskiej, to ma bardzo dużo do nadrobienia. Autorka napisała naprawdę wspaniałe dzieła literackie, które zawsze wciągają do głębi i tak szybko nie puszczają. Dużą popularnością w ostatnich czasach cieszy się trylogia “Zapomnij, że istniałem”. Dwa poprzednie tomy zebrały wiele pozytywnych recenzji. “Obiecaj, że wrócisz” to finał całej serii, który sprawi, że człowiek sam już nie będzie wiedział jak ma wszystko podsumować – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wielkie emocje, wspaniali bohaterowie, niesamowita fabuła – czas na to, aby poznać trzecią część serii.

Bruno i Wiera

Bruno poprzysiągł zemstę ludziom, którzy doprowadzili do śmierci jego ojca. Był małym chłopcem, ale doskonale wszystko pamięta. Ten mały chłopiec obiecał sobie również, że zemści się na wymiarze sprawiedliwości. Nikt nie był w stanie udowodnić kto zawinił, ale on doskonale sobie wszystko zapamiętał. Teraz jest już dorosłym mężczyzną – zabójcą na usługach mafii. Doskonale czuje się na tym “stanowisku”, które na dodatek pomaga mu wypełnić swoją zemstę, której podporządkował cale życie. Bruno już dawno zapomniał czym są uczucia, ponieważ nie znajduje dla nich miejsca w swoim życiu. Wiera uciekła od męża gangstera i trafiła pod opiekę Wiktora. Ten przyszedł pewnego dnia do niej i powiedział, że kobieta musi lecieć do Warszawy. Wiera była zdziwiona, ale wiedziała, że musi się słuchać. Z lotniska trafiła prosto pod opiekę Bruna. Mężczyzna wiedział, że kobieta będzie stanowić walutę w zatargu między gangsterami zza Buga. Bruno miał być tylko jej opiekunem przez jakiś czas. Tylko, że coś idzie nie tak jak powinno. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie. Na tyle mocne, że mężczyzna z zaskoczeniem odkrywa żywsze bicie swego serca. Zwycięży w nim miłość, którą właśnie odkrył, czy też lojalność i pragnienie zemsty? Finał całej trylogii na pewno przerośnie oczekiwania wszystkich czytelników.