Opowieść o gangsterskich porachunkach

Obiecaj że wrócisz

Wydawać by się mogło, że opowieść o gangsterskich porachunkach to książki, które zafascynują tylko i wyłącznie panów. Po części tak jest – ale wszystko zależne jest od autora z jakim mamy do czynienia. Niektóre książki są tak napisane, że nie tylko męska część czytelników będzie nimi zafascynowana, ale także kobiety również z przyjemnością będą lubowały się w tych książkach. W szczególności, jeżeli doda się do takich książek wątek miłosny. Wśród takich książek znaleźć można “Obiecaj, że wrócisz” Beaty Majewskiej.

Słodko – gorzka opowieść

Beata Majewska ma na swoim koncie już kilka znakomitych książek, które zostały przyjęte w bardzo ciepły sposób. Serwuje ona swoim czytelnikom słodko – gorzkie opowieści, które sprawiają, że miłość objawia się pod najróżniejszymi aspektami. Raz jest to piękne uczucie, które daje nadzieje na szczęśliwą przyszłość, a raz wątpimy we wszystko co jest z nią związane. Beata Majewska ma już przy swoim gronie sporą ilość fanów, którzy nie mogli doczekać się zakończenia trylogii “Zapomnij, że istniałem”. “Obiecaj, że wrócisz” to część trzecia, która pozwala poznać jeszcze bardziej niezwykłych bohaterów i ich poplątane losy miłosne.

Zemsta i uczucia

Bruno musiał szybko wydorośleć. A to za sprawą tego, że jego ojciec zginął – śmiercią głupią i bardzo przypadkową – kiedy ten praktycznie był jeszcze chłopcem. Kiedy inni myśleli o beztroskiej zabawie, on musiał zajmować się czymś innym. Bruno był młody, ale wiedział, że w przyszłości zemści się na ludziach, którzy zniszczyli jego spokojną rodzinę. Nie tylko na gangsterach, ale również na policji, która udowodniła, że nie umie doprowadzić do schwytania zabójców. Bruno dorósł i realizował swój plan. Służba dla mafii bardzo mu to ułatwiła. Dzięki temu miał dojścia do wielu osób, które nawet nie domyślały się dlaczego giną. W świecie Bruna nie było miejsca na jakiekolwiek uczucia. Zemsta to było coś, czym miał zamiar kierować się zawsze. Dopóki los nie postawił na jego drodze Wiery. Bruno miał się nią zająć przez pewien czas, ponieważ kobieta była tak jakby kartą przetargową pomiędzy dwoma rodzinami mafijnymi. Czy dojdzie do ubicia interesu? Czy Bruno pozwoli na to, aby jego ukochana dostała się w ręce innego mężczyzny? A może będzie w stanie zapomnieć o tym, co czuje do tej kobiety? Finał całej trylogii jest niesamowity. Jeżeli ktoś był pod wrażeniem dwóch poprzednich części, to jeszcze nie wie co autorka zaserwuje mu teraz. Tej książki nie można pominąć.